1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Розсувна система профілів з термо-мостом Sliding SL38

LS38 – Новий продукт компанії Altest, призначений для об'єднання двох систем в одну. Геометрія профілів з терморозривом дозволяють нашим клієнтам виробляти конструкції типу «HS» або прості терморозсувні вікна та двері.

Профільна система LS38, розроблена нашими інженерами з урахуванням останніх інноваційних напрацювань у галузі геометрії профілів, у найсуворішій відповідності до європейських стандартів. Любителі суворого дизайну вікон оцінять класичний дизайн профілів системи, що має прямокутну форму.

Система LS38 - це універсальна розсувна система, основу якої складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою термовставкою з армованого скловолокном поліаміду, шириною 24мм.

Профілі даної системи виготовляються з термомостом -Technoform BAUTEC. Висока якість термомоста від компанії зі світовим ім'ям дозволяє гарантувати багаторазову термообробку профілю, не боячись втратити при цьому щільність з'єднання термовставки з алюмінієм. Оскільки геометрію системи LS38 впроваджено посадковий паз, рекомендований компанією Technoform.

Профілі системи призначені для виготовлення різних типів конструкцій, до яких пред'являються підвищені вимоги щодо тепло та звукоізоляції, завдяки грамотно розробленій системі фетрових ущільнювачів, а також можливістю застосування різних видів заповнення.

Конструкції, створені системою профілів, використовуються в основному для зовнішніх забудов - двері, вікна, балкони, вітрини, тераси.

В якості заповнення в конструкціях системи LS38 можуть бути використані склопакети або сендвіч-панелі товщиною до 24мм.

Профілі системи виготовляються з алюмінієвого сплаву за DIN 1725 T1 (EN 573-3) - AIMgSiO0 , 5 F22 .

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття та можуть бути пофарбовані у всьому діапазоні кольорів RAL.


Основні переваги системи LS38:

  • Складання кутів конструкції проводиться як за допомогою L-подібних литих стиків під запресування, так і механічними з'єднувачами, що надає конструкції максимальну міцність.
  • Наявність термомосту шириною 24 мм дозволяє використовувати конструкції у тих приміщеннях, де пред'являються підвищені вимоги до теплоізоляції. Коефіцієнт теплопровідності профіля 2,8W/м2К.
  • Високий статичний коефіцієнт профілів, тобто. можливість виготовлення конструкцій великих розмірів, використовуючи при цьому меншу кількість стулок.
  • Дренажні отвори в нижній рамі розсувної частини балкона забезпечать надійне видалення опадів та захист від попадання води у приміщення.
  • Фетровий ущільнювач забезпечує захист від зовнішніх впливів та запобігає деренченню стулок.
  • Система має високу технологічність при обробці та складання, що робить її найбільш конкурентно здатною.
  • Нова система LS38 забезпечить вашим клієнтам абсолютний захист від холоду та шуму, створюючи ідеально комфортні умови всередині приміщення, а вам нових клієнтів.Скачать каталог (12.3Мб)