1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


    Алюмінієва холодна (без терморозриву) система PONY-375
 

Геометрія профілів даної системи розроблена головним чином задовольнити всі побажання споживачів і переробників алюмінієвих профілів. Система містить широкий асортимент основних і додаткових профілів, що мають досить високий статичний коефіцієнт.

Система містить профілю як з округленими, так і з прямими формами рами і стулки, що дозволяє втілити будь-які архітектурні рішення.

Додатковий етап загартування профілю ще більше покращує його характеристики міцності, а новітня фарбувальна лінія дозволяє наносити максимально міцне полімерне покриття з високим ступенем адгезії, доводячи вироби до досконалості.

Грамотно продумана геометрія профілю дозволяє запропонувати якість європейського профілю за дуже конкурентною ціною.

Основні переваги системи:
  • Широка номенклатура профілів системи.
  • Профіль розроблений під "європаз", тому в цій системі можуть застосовуватися елементи фурнітури і аксесуарів різних виробників.
  • Монтажна глибина профілів системи 37,5мм і 45мм.
  • Для складання профілів можна застосовувати як литі стики під пресування, так і механічні скручування.
  • Система дозволяє встановлювати одне скло розмірами від 4 до 10 мм і склопакети до 24 мм.
  • Товщина стінки профілю 1,3-1,4мм.
  • Алюміній, використовуваний в профілях цієї системи відповідає DIN +1725 T1 - це: AIMgSiO0, 5 F22.
  • Система дуже технологічна, що помітно позначається на часі складання конструкцій.

"375 PONY" - це універсальна система, що дозволяє виготовляти як прості конструкції- вікна, вхідні двері, вітрини, міжкімнатні двері, так і складні - вхідні групи, маятникові двері, арочні, трапецієподібні, офісні перегородки та ін.


Профілі серії "375 PONY" підходять для всіх типів будівель і приміщень.
Скачать каталог (10.92Мб)