1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Cистема алюмінієвих профілів LS 70 с термомостом 34мм

LS70 - новий зв'язок між прозорою архітектурою і енергоефективністю!

Підйомно-зсувні конструкції LS70 являють собою нову еволюцію сучасних профільних систем Altest для проектів з широкими планами і вражаючими функціями.

Система повністю відповідає сучасним тенденціям «прозорою» архітектури, поєднуючи високу теплоізоляцію, безпеку і сучасний дизайн. Його мінімалістський дизайн в поєднанні з новітніми технологіями робить його ідеальним рішенням для проектів, які потребують природного освітлення, які задовольняють навіть найсуворішим вимогам.

LS70 - це першокласна теплоізольована система дозволяє створювати неповторні архітектурні рішення і максимально розширити простір вашого будинку. Вона ідеально підходить для теплих розсувних конструкцій, з високим рівнем міцності. Система відрізняється своїми прекрасними експлуатаційними характеристиками, високими показниками теплоізоляції, водо- і повітронепроникності, технологічності і простотою в обробці.

LS70 (lift & slide – підняти і відсунути) - підйомно-розсувна конструкція, в закритому положенні стулка опускається і притискається до рейки, завдяки цьому забезпечується максимальна герметичність і високі теплоізоляційні властивості.

Особливістю профілів системи LS70 є 3-х камерна конструкція з термомостами шириною 34мм, що дають дуже великі показники опору теплопередачі, а багатоконтурна система ущільнення забезпечує виняткову вітро- і водонепроникність.

Дренаж води розроблений навіть для самих несприятливих погодних умов. Спеціальний дренажний клапан, розташований нижче захватного профілю, забезпечує високий рівень водонепроникності. Ущільнювачі з EPDM є фактором звукоізоляції і теплоізоляції.

Система LS 70 ідеально підходить для великих отворів з максимальною висотою вікна 3000 мм і максимальною вагою 400 кг.Скачати каталог (15.05Мб)