1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Cистема алюмінієвих профілів OPTIMA-650 з термомостом 34мм

Новинка від ALTEST віконна система OPTIMA-650 відноситься до систем преміум-класу і об'єднує в собі всі переваги інноваційних рішень компанії.

Лідер в даному сегменті по звукоізоляції, теплотехніки, повітро-і водонепроникності, а також захисту від злому.

Конструкції з профілів системи OPTIMA-650 стануть прекрасним вибором для нового будівництва будівель преміум класу, реконструйованих об'єктів, а також для будівель з високими вимогами до заощадження енергії. Вони дають можливість ексклюзивного дизайну з використанням найширшого вибору квітів і форм.

OPTIMA-650 ідеально підходить для теплих орних віконних і дверних конструкцій, з високим рівнем міцності. Особливістю віконних профілів системи OPTIMA-650 є 3-х камерна конструкція з термомостами шириною 34мм, що дозволяють додатково встановлювати між ними утеплювач, дають великі показники опору теплопередачі віконної конструкції, а триконтурна система ущільнення забезпечує виняткову вітро- і водонепроникність.

Віконні профілі системи OPTIMA-650 мають конструкцію паза фурнітури в стандарті EURO V.01, що дозволяє застосовувати будь-яку (поворотну, поворотно-відкидні, відкидні) фурнітуру кращих європейських брендів.

Дверні профілі системи OPTIMA-650 мають гібридну конструкцію - це дозволяє частково застосувати фурнітурні елементи (замки, тяги) зі стандарту EURO V.01 і забезпечити більш ефективне і надійне замикання.

Як заповнення в конструкціях системи можуть бути використані енергозберігаючі склопакети, сендвіч-панелі, а також будь-які інші матеріали товщиною від 20 до 52мм.

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття і можуть бути пофарбовані у всьому діапазоні кольорів по системі RAL.

В залежності від архітектурної завдання пофарбовані профілі додатково можуть бути покриті високоякісними ламінації або пройти процес сублімації, для набуття ними ефекту структури дерева.

Основні переваги системи OPTIMA-650:
 • Товщина стінки віконного профілю (рама / стулка) - 1.6мм / 1.8мм, товщина стінки дверного профілю (рама / стулка) - 1.6мм / 2.0мм.
 • Конструктивна глибина профілів для рам становить 65 мм, а для стулок 73 мм.
 • Високоякісний поліамідний термоміст шириною 34мм!
 • 3-х контурна система ущільнення (E.P.D.M) з багатокамерним центральним ущільнювачем.
 • Збірка кутів конструкції проводиться за допомогою L-образних литих стиків під запрессовку, що надає конструкції максимальну міцність.
 • Система має високу технологічність при обробці і збірці.
 • Використання заповнення товщиною від 20 до 52мм.
 • Система має універсальний паз фурнітури «європаз» V.1, що дозволяє використовувати фурнітуру від різних виробників.
 • Максимальна вага стулки - до 130 кг.
 • Можливість досягнення чудового показника коефіцієнта опору теплопередачі на рівні R0 = 0,78 м2 · ° С / Вт, завдяки застосуванню в системі сучасних технічних рішень в області теплоізоляції.
 • Великий асортимент штапиков і додаткових профілів (від підсилювачів до лиштви).
 • Можливість застосування різних видів покриття.
 • Тісний зв'язок з іншими системами сімейства Altest.
 • Тривалий термін експлуатації алюмінієвих вікон і дверей.

Сучасні технології створення профільних систем для прогресивного будівництва лягли в основу при проектуванні алюмінієвих вікон OPTIMA-650.

Дана продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості, безпеки та екології.Скачати каталог (22.98Мб)