1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Стоечно-ригельная фасадная система остекления CW-50.

CW-50 представляет собой многофункциональную фасадную систему с видимой шириной профилей 50мм, позволяющую изготавливать конструкции различной степени сложности:

  • Вертикальные фасады;
  • Стеклянные наклонные крыши и зимние сады с возможностью встраивания мансардных алюминиевых окон;
  • Купола и зенитные фонари;
  • Классическое, структурное и полуструктурное остекление;
  • Другие формы, современных архитектурных решений.

Профили системы CW50 спроектированы с учетом оптимального отношения массы профиля и его несущих статических характеристик, это делает систему более конкурентной, относительно аналогичных предложений на рынке.

Большой выбор вспомогательных профилей, позволяет изготавливать конструкции с различными углами поворота (от 0-5град., от 5-15град., от 15-30 град., от 30-45 град., а также 90 градусов). Профили и специально разработанные аксессуары системы CW50 содержат специальные каналы для отвода влаги и конденсата.


Толщина заполнения застекляемой конструкции может быть от 26 до 40мм,также система учитывает массу применяемого заполнения и содержит в своем ассортименте как обычные, так и усиленные подкладки для стеклопакета. В зависимости от архитектурных требований.

Коэффициент теплоизоляции фасадной конструкции, напрямую зависит от вида применяемого заполнения. С учетом применения всех теплоизолирующих элементов в комплексе с мультифункциональным стеклопакетом (4cі – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4і) Uf = 1.04 W/m2K
Скачать каталог (12.7Мб)