1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Стійково-ригельна фасадна система скління CW-50.

CW-50 є багатофункціональною фасадною системою з видимою шириною профілів 50мм, що дозволяє виготовляти конструкції різного ступеня складності:

  • Вертикальні фасади;
  • Скляні похилі дахи та зимові сади з можливістю вбудовування мансардних алюмінієвих вікон;
  • Куполи та зенітні ліхтарі;
  • Класичне, структурне та напівструктурне скління;
  • Інші форми, сучасні архітектурні рішення.

Профілі системи CW50 спроектовані з урахуванням оптимального відношення маси профілю та його несучих статичних характеристик, це робить систему більш конкурентною щодо аналогічних пропозицій на ринку.

Великий вибір допоміжних профілів дозволяє виготовляти конструкції з різними кутами повороту (від 0-5град., від 5-15град., від 15-30 град., від 30-45 град., а також 90 градусів). Профілі та спеціально розроблені аксесуари системи CW50 містять спеціальні канали для відведення вологи та конденсату.


Товщина заповнення конструкції, що засклюється, може бути від 26 до 40мм, також система враховує масу застосовуваного заповнення і містить у своєму асортименті як звичайні, так і посилені підкладки для склопакета. Залежно від архітектурних вимог.

Коефіцієнт теплоізоляції фасадної конструкції безпосередньо залежить від виду застосовуваного заповнення. З урахуванням застосування всіх теплоізолюючих елементів у комплексі з мультифункціональним склопакетом (4cі – 16 Ar – 4 – 16 Ar – 4і) Uf = 1.04 W/m2K
Скачать каталог (12.7Мб)