1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Система з термомостом ESKIMOS-530

Система Eskimos530 є термоізольованою серією профілів з монтажною глибиною 53 і 69мм, що відповідає всім сучасним вимогам щодо опору теплопередачі, що пред'являються для даних типів систем, а також звукової ізоляції та безпеки.

Неповторний дизайн та широка номенклатура профілів системи дозволяє втілити будь-які архітектурні рішення. Систему складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою поліаміду (термоізолятор, що дозволяє уникнути появи конденсату на внутрішній поверхні рами.

Перевірена та технічно опрацьована система профілів призначена для виготовлення віконних, дверних, вітражних виробів різного ступеня складності як за дизайнерським рішенням, так і конструктивом.

Призначена для скління приміщень, де пред'являються підвищені вимоги до теплоізоляції.


Основні переваги системи:

 • Монтажна ширина профілю рами 69мм, що забезпечує підвищену жорсткість конструкції загалом.
 • Профілі цієї системи дозволяють розміщувати в них склопакети від 18 до 38 мм, залежно від побажань замовника.
 • Три контури ущільнення та система ущільнення, для досягнення максимальної волого- та повітронепроникності.
 • Термоізоляція забезпечується термомостом із поліаміду, ширина термомосту 24 мм, коефіцієнт теплопровідності для рами (вікна) становить 2,8 W/m2K.
 • Чудова звукоізоляція (до 48Дб).
 • Наявність якісного термомосту дозволяє виконувати конструкції будь-якого кольору, а також будь-якого поєднання кольорів.
 • Для складання профілів можна використовувати як литі стики, так і механічні.
 • Стійкість проти корозії, деформації та шкідливих впливів навколишнього середовища.
 • Товщина стінки алюмінію 1,5 мм.
 • Алюміній, який використовується в профілях цієї системи, відповідає DIN 1725 T1 — це:AIMgSiO0, 5 F22.Скачать каталог (10.75Мб)