1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Система с термо-мостом ESKIMOS-530

Система Eskimos530 представляет собой термоизолированную серию профилей с монтажной глубиной 53 и 69мм, соответствующая всем современным требованиям по сопротивлению теплопередаче,предъявляемым для данных типов систем, а также звуковой изоляции и безопасности.

Неповторимый дизайн, а также широкая номенклатура профилей системы позволяет воплотить любые архитектурные решения. Систему составляют комбинированные профили, состоящие из двух алюминиевых профилей, соединенных между собой с помощью полиамида (термоизолятор, что позволяет избежать появление конденсата на внутренней поверхности рамы.

Проверенная и технически проработанная система профилей предназначенная для изготовления оконных, дверных, витражных изделий различной степени сложности, как по дизайнерскому решению, так и конструктиву.

Предназначена для остекления помещений, где предъявляются повышенные требования к теплоизоляции.


Основные достоинства системы:

 • Монтажная ширина профиля рамы 69мм, что обеспечивает повышенную жесткость конструкции в целом.
 • Профили этой системы позволяют размещать в них стеклопакеты от 18 до 38 мм в зависимости от пожеланий заказчика.
 • Три контура уплотнения и система уплотнения, для достижения максимальной влаго- и воздухонепроницаемости.
 • Термоизоляция обеспечивается термомостом из полиамида, ширина термомоста 24 мм, коэффициент теплопроводности для рамы (окна) составляет 2,8 W/m2K.
 • Превосходная звукоизоляция (до 48Дб).
 • Наличие качественного термомоста позволяет выполнять конструкции любого цвета, а также любого сочетания цветов.
 • Для сборки профилей можно применять как литые стыки, так и механические.
 • Устойчивость против коррозии, деформации и вредных воздействий окружающей среды.
 • Толщина стенки алюминия 1,5мм.
 • Алюминий, используемый в профилях этой системы соответствует DIN 1725 T1 — это:AIMgSiO0, 5 F22.Скачать каталог (10.75Мб)