1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


   Алюминиевая раздвижная система (без терморазрыва) PS-50
 

Это один из последних продуктов, разработанных и изготовленных нами. Пятирельсовая раздвижная система Altest PS50 предназначенная добавить роскошь и уют вашего помещения. Её цель - закрыть помещения в торговых центрах, кафе, ресторанах, на террасах и барбекю. Система разработана в соответствии с последними стандартами и была улучшена, чтобы быть безупречной в эксплуатации и интерьере.

Дополнительный этап закалки профиля еще больше улучшает его прочностные характеристики, а новейшая покрасочная линия позволяет наносить максимально прочное эластичное покрытие с высокой степенью адгезии, доводя изделия до совершенства.

Грамотно продуманная геометрия профиля позволяет предложить качество европейского профиля по очень конкурентной цене.

Основные достоинства системы:
 • Широкая номенклатура профилей системы.
 • Система имеет очень низкий пороговый профиль, высота которого составляет всего 8 мм. Это позволяет легко проходить изнутри на улицу для инвалидных и детских колясок.
 • Промежуточные вертикальные профили имеют ширину всего 18 мм и позволяют иметь непрерывный обзор снаружи. И главное преимущество системы в том, что глубина створки составляет всего 20 мм, что позволяет реализовать до 10 раздвижных панелей при монтажной глубине всего 140мм.
 • Максимальная глубина остекления: 10мм.
 • Максимальный вес с двойными колесами: 80кг.
 • Максимальная высота с двойными колесами: 2800мм.
 • Максимальная ширина с двойными колесами: 1000мм.
 • Заполняющие панели могут быть стеклянными, поликарбонат или другие материалы.
 • Система очень технологична, что заметно сказывается на времени сборки конструкций.

"PS 50" - это универсальная система,  позволяющая изготавливать как простые 2-х створчатые конструкции, так и сложные  — до 10-ти раздвижных створок.


Профиля серии PS 50 подходят для всех типов зданий и помещений.
Скачать каталог (28.47Мб)