1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP.

Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest.

На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни.

Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Алюмінієва холодна (без терморозриву) система Universal-450.

Новинка заводу ALTEST-система алюмінієвих профілів UNIVERSAL-450. Розроблена на базі профілів системи Pony-375, дверна серія UNIVERSAL-450, призначена для вирішення архітектурно-технічних завдань, які враховують підвищені вимоги до експлуатаційних характеристик і деформації конструкцій. При розробці даної системи враховані найостанніші вимоги клієнтів і переробників профілів, а також відповідність європейським стандартам.

Відмінна риса системи - це її універсальність у вирішенні архітектурних завдань. Завдяки унікальній геометрії і дизайну профілів, система UNIVERSAL-450 дозволяє реалізувати великий спектр конструкційних рішень - зовнішні двері, вікна, балкони, посилені вхідні групи, вітрини, а також внутрішні економічні міжкімнатні двері і перегородки.

Також можливе поєднання системи UNIVERSAL-450 з розсувною системою профілів SLIDING-S1000. Таке поєднання додатково розширює сферу застосування системи UNIVERSAL-450 для вирішення практично архітектурних завдань із застосуванням алюмінієвих профілів.

Економія перш за все! Останні тенденції ринку світло-прозорих конструкцій, що ведуть до максимальної економії матеріалу, мінімум використання складських приміщень, тимчасових витрат на обробку профілів і виготовлення конструкцій, знайшли своє втілення в системі UNIVERSAL-450. Несучі профілі рами і стулки в залежності від вимоги до конструкції підрозділяються на кілька типів по товщині стінки профілю: 1.3 мм, 1.6мм, 2.0мм. Це дозволяє економити на матеріалі при проектуванні конструкцій різних габаритів і дизайну - від міжкімнатних дверей до великих вітражів.

Збірка кутових з'єднань конструкції рами і стулки може здійснюватися двома способами: за допомогою закладних вставок (сухарів), нарізаних необхідної шириною з алюмінієвого хлиста, вставлених у внутрішню камеру профілю, фіксація яких проводиться кутообжимним інструментом. Або за допомогою механічних стиків, що фіксуються в профілі за допомогою подпружиненной кнопки. Останній вид з'єднання дозволяє з'єднувати конструкції безпосередньо на об'єкті.

Відмінною особливістю системи UNIVERSAL-450 в порівнянні з аналогами, є відсутність складних операцій фрезерування профілів при складанні конструкцій, що значно знижує трудомісткість.

Система паза фурнітури UNIVERSAL-450 враховує сучасні тенденції з використанням універсального "європаза", що дозволяє використовувати механізми замикання провідних європейських фірм-виробників віконної фурнітури (STUBLINA, FAPIM, ROTO, SAVIO, GIESSE, і ін.).

Профілі системи виготовляються зі сплаву алюмінію по DIN тисяча сімсот двадцять п'ять T1 (EN 573-3) - AIMgSiO0, 5 F22.

Основними технічними і механічними характеристиками даного сплаву є:

 • Модуль пружності: 70 000 Нмм -2
 • Коефіцієнт лінійного розширення: α = 2,34 10-6 К-1
 • Межа міцності при розтягуванні: Кт = 215 Нмм -2
 • Відносна щільність: Y = 2,7 gr.cm -3

Поверхні профілів захищаються від корозії за допомогою захисно-декоративного покриття і можуть бути пофарбовані у всьому діапазоні кольорів по системі RAL. Залежно від дизайнерської завдання пофарбовані профілі можуть бути покриті високоякісними ламінації або пройти процес сублімації, для набуття ними ефекту структури дерева.

Основні переваги системи UNIVERSAL-450:
 • Товщина стінки віконного профілю (рама / стулка) - 1.3мм, товщина стінки дверного профілю (рама / стулка) - 1.6мм / 2.0мм.
 • Збірка кутів конструкції проводиться за допомогою L-образних литих стиків під запрессовку, що надає конструкції максимальну міцність.
 • Можливість використання механічних кутових з'єднувачів, дозволяє збирати конструкції безпосередньо на об'єкті.
 • Система дозволяє встановлювати одне скло розмірами від 4 до 10 мм і склопакети до 24 мм.
 • Система має універсальний паз фурнітури «європаз», що дозволяє використовувати фурнітуру різних виробників.
 • Монтажна глибина профілів - 45мм.
 • Великий асортимент штапиков і додаткових профілів (від розширювачів до лиштви).
 • Система має високу технологічність при обробці і збірці, що робить її найбільш конкурентно спроможної.
 • Універсальність застосування профілів в залежності від архітектурної завдання, можливість реалізації конструкції - від звичайних міжкімнатних дверей, до посиленої вхідної групи.
 • Можливість застосування різних видів покриття дозволить вписати конструкцію в будь-який інтер'єр.

Нова система UNIVERSAL-450 забезпечить не тільки високу якість, екологічність, стійкість до агресивного середовища, але і тривалість терміну служби, міцність і надійність, можливість встановити будь-яку фурнітуру, створюючи ідеально комфортні умови зовні і всередині приміщення.
Переглянути каталог Universal-450