1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Історія компанії Altest почалася в 1995 році. Основним напрямком діяльності в той час була торгівля алюмінієвими і ПВХ профілями. Після придбання багаторічного досвіду в даній галузі керівництво компанії вирішило почати власну екструзію ПВХ профілів.

Детальніше...

Фабрика компанії Altest спроектована і побудована в місті Бургас (Болгарія) німецькими та австрійськими інженерами з використанням найсучасніших матеріалів, під суворим контролем інституту фірми GREINER - GROUP. Весь робочий персонал пройшов курс навчання на заводах фірми GREINER EXTRUSIONTECHNIK. Лабораторія компанії Altest обладнана всіма необхідними приладами і інструментами для тестування якості профілів, які виготовляються з урахуванням європейських стандартів.

На початку 2005 року компанія успішно протестувала свої перші випущені профілі для вікон і дверей під маркою "KMG". Протягом багатьох років компанія успішно зарекомендувала себе як болгарському, так і на міжнародному ринках.

У 2010 році компанія Altest зробила ще один крок в своєму розвитку, і почала виробництво власних алюмінієвих систем для дверей і вікон, відомих на ринку під маркою Altest. На сьогоднішній день, компанія може похвалитися двома виробничими майданчиками, які повністю ліцензовані і працюють у відповідності з усіма європейськими стандартами і нормами.

Поряд з виробництвом алюмінієвих профілів, також запущена лінія полімерного фарбування квітів по RAL та лінія сублімації в структуру дерева. Таким чином, компанія "Altest" намагається запропонувати своїм клієнтам повну і комплексну послугу, з хорошими і прийнятними з точки зору виробництва конкурентоспроможні ціни. Девіз Altest є постійний розвиток і вдосконалення, прагнення до максимальної продуктивності і задоволення потреб замовників і кінцевих споживачів.ПП Люкс Інтер'єр є основним постачальником профільних систем Altest з 2010р. На сьогоднішній день наш асортимент представлений такими системами:


Алюмінієва розсувна система S-1000

Розсувна система S1000 - ідеальне рішення для створення конструкцій розсувних балконів, лоджій, а також офісних і міжкімнатних перегородок. Елегантні округлені форми рами і стулки надають відчуття природності і безпеки конструкції.

Система дозволяє створювати конструкції з розсувними, орними і глухими стулками в комбінації з серією PONY375. Кількість встановлюваних стулок в конструкції розсувної системи варіюється від 2-х до 6-ти.

В порівнянні з іншими розсувними системами в серії S1000 використовується один вид створочного профілю, що зменшує номенклатуру профілів, відповідно менше відходи, менше і вартість конструкції.

Система дуже проста в збірці, не вимагає дорогого устаткування для обробки.

Основні переваги системи:

  • Високий статичний коефіцієнт профілів, тобто можливість виготовлення конструкцій великих розмірів, використовуючи при цьому меншу кількість стулок.
  • Підвищений опір вітровим Завантаженнями.
  • Максимально можлива вага стулки 80 кг;
  • Використання меншою номенклатури стулковий профіль в порівнянні з іншими системами, що дозволяє оптимізувати склад, а також отримувати меншу кількість відходів.
  • Можливість установки заповнення скла від 4-10мм, і склопакетів до 22мм.
  • Дренажні отвори в нижній рамі розсувний частини балкона забезпечать надійне видалення опадів і захист від попадання води в середину приміщення.
  • Фетровий ущільнювач забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчання стулок.
Застосування високоякісних комплектуючих і фетрових щіток роблять розсувну конструкцію міцною і герметичною.


Скачати каталог (17Мб)